Promocja naszej szkoły (2014)
Występy artystyczne
sobota, 19 kwietnia 2014 09:45

3 i 16 kwietnia 2014 r. aktywnie zaangażowaliśmy się w promocję naszej szkoły: Gimnazjum nr 3 i V LO. W czasie  promocji Gimnazjum, która odbyła się 3 IV br na sali gimnastycznej przygotowaliśmy dwie duże wystawy obrazujące naszą działalność literacką, charytatywną i artystyczną a także ekspozycję naszych publikacji. Ponadto po zakończeniu części artystycznej w wykonaniu młodzieży z Gimnazjum nr 3 (w tym dużej grupy wolontariuszy) Maciek Szypuła,  Patrycja Gera i Kamil Maziarz krótko przedstawili zebranym Gościom założenia Wolontariatu, podkreślając fakt, że to nie tylko działalność charytatywna, naukowa, artystyczna ale pogłębiająca rozwój oraz  kształtująca charakter młodego człowieka. Wskazali, że Wolontariat, który powstał w 2003 r. ma już długą historię i wiele sukcesów w środowisku lokalnym a nawet sukcesy w skali ogólnopolskiej.W czasie promocji V LO 16 IV br wolontariusze przygotowali bogate ekspozycje a także prezentację multimedialną o Wolontariacie. Goście z Gimnazjum nr  2, 4 oraz z Radomyśla i Niwisk odwiedzający w kilku grupach salę nr 8 zapoznali się z działalnością Wolontariatu. W promocję Wolontariatu zaangażowali się najbardziej:  Maciej Szypuła, Dawid Duszkiewicz, Patrycja Gera, Kamil Maziarz, Wojciech Paszyński, Kamila Bik, Eliza Piękoś.


 
© 2019 Szkolny wolontariat ZSO nr 1 w Mielcu