Nadal trwa wielka akcja "Nakręć się na pomaganie!"
Akcje charytatywne
poniedziałek, 29 września 2014 22:20

Zbieramy plastikowe nakrętki na leczenie 3 letniej Mai z Mielca oraz na rehabilitację dzieci z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie!

W piątek 19 września 2014 r. przekazaliśmy 18 worków (120 litrowych), wypełnionych plastikowymi nakrętkami rodzinie 3 letniej Mai Działo z Mielca. Dochód ze sprzedaży nakrętek przeznaczony zostanie na rehabilitację dziewczynki, która przebyła już 8 operacji. Babcia i dziadziu, którzy przyjechali po odbiór nakrętek wyrazili wszystkim podziękowanie za pomoc. Również podziękowania i pozdrowienia przekazała drogą telefoniczną mama Mai, która aktualnie przebywa z chorą córeczką w szpitalu w Łodzi.

Wolontariusze - gimnazjaliści z kl. I b, II b, III a, III d oraz z kl. I A, III A V LO pomogli w pakowaniu. Wolontariusze z kl. III a mieli okazję osobiście poznać babcię chorej Mai i usłyszeć informację na temat dziewczynki. Cieszymy się, że możemy pomóc. Informujemy, że akcja „Nakręć się na pomaganie!” prowadzona przez Szkolny Wolontariat trwa do końca roku szkolnego 2014/15. Nakrętki można składać do specjalnych pojemników znajdujących się na parterze obok sekretariatu oraz na I piętrze przy wejściu do jadalni. Serdecznie dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom za okazaną pomoc, życzliwość i zaangażowanie!

 
© 2019 Szkolny wolontariat ZSO nr 1 w Mielcu